Tarım Sigortası

Her Zaman Yanınızda

Firmamız farkıyla tüm sigorta işlemlerinizi beklemeden en iyi fiyatlarla kolayca yaptırın.

0326 712 12 32
Tarım Sigortası Nedir?

Tarım Sigortası Nedir?

Çiftçinin, üreticinin desteklenmesi, doğal afet ya da iklimsel koşullardan görülecek zararın önlenmesi ve en aza indirilmesi için devlet destekli tarım sigortası Türkiye’de Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından yönetiliyor. Tarım Sigortası Nedir, Neleri Kapsar? Girişte de belirttiğimiz gibi yangın, sel, fırtına gibi doğal afetlerden kaynaklanan zararlardan kanatlı kümes hayvanlarının hastalanması, yaralanma, zehirlenme, böcek sokması, güneş çarpması gibi çiftçilerin sağlıklarını ve üretimlerini tehdit eden tüm durumları kapsar.

Tarım Sigortası Teklifi Al

Tarım Sigortası Nedir, Neleri Kapsar?

Girişte de belirttiğimiz gibi yangın, sel, fırtına gibi doğal afetlerden kaynaklanan zararlardan kanatlı kümes hayvanlarının hastalanması, yaralanma, zehirlenme, böcek sokması, güneş çarpması gibi çiftçilerin sağlıklarını ve üretimlerini tehdit eden tüm durumları kapsar.

Tarım Sigortası Nerelerde Kullanılır ?

Çiftçinin, üreticinin desteklenmesi, doğal afet ya da iklimsel koşullardan görülecek zararın önlenmesi ve en aza indirilmesi için devlet destekli tarım sigortası Türkiye’de Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından yönetiliyor.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 15 + 2 = ?
Tarım Sigortası Teklif Al

TARSİM sigortası ürünleri şunlar: Bitkisel Ürün Sigortası İlçe Bazlı Kuraklık Verim Sigortası Sera Sigortası Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortası Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortası Kümes Hayvanları Hayat Sigortası Su Ürünleri Hayat Sigortası Arıcılık (Arı Kovan) Sigortası

Tarım Sigortası Teklifi Al

Müşteri Yorumları

Yaptıdığım sağlık sigortasından çok memnunum.Sizleri referans olarak iletmekten memnuniyet duyarım.

Emre Gündoğdu Bireysel Müşteri

İşletmemize ait sigorta takip ve uygulama işlemlerimizi düzenli takibinden dolayı teşekkür ederim.

A.Kerim Taş LİDER METAL

Yeni kurulan işletmemize sigorta konusunda yardımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

Harun Yavuz DÖRTYOL HAN GIDA PAKETLEME

Şirketimizin tarafınızdan yapılan resmi sigorta işlemlerinin takip sürecindeki hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz.

İsmail Ulu ULU TİCARET

Dondurma Diyarı olarak firmamızın tüm sigorta işlemlerini kusursuz şekilde güvence altına aldığı için çok teşekkür ederiz.

Turhan ÇİL DONDURMA DİYARI
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım